در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه روابط عمومی

  معرفی برنامه تالارهای نمایشی تئاتر شهر تا آغاز جشنواره تئاتر فجر

  برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که چهار اثر نمایشی به صحنه رفته در سی و سومین جشنواره تئاتر فجر نیز میزبان مخاطبان خواهد بود.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که چهار اثر نمایشی به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه در سی و سومین جشنواره تئاتر فجر نیز میزبان مخاطبان خواهد بود.

  در تالار اصلی نمایش «دو دلقک و نصفی» به نویسندگی و کارگردانی جلال تهرانی که در جشنواره تئاتر فجر نیز به صحنه می رود، هر روز ساعت 20 به مدت 70 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است.

  نمایش «فعل» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضایی راد نیز که از روز 21 آذر ماه اجرای خود را در تالار چهارسو آغاز کرده تا روز 28 دی ماه  مصادف با اولین روز از برگزاری جشنواره تئاتر فجر هر روز ساعت 19 به مدت زمان 60 دقیقه وقیمت بلیت 25 هزار تومان روی صحنه می رود.

  «کورنگی» به نویسندگی و کارگردانی سیاوش پاکراه نیز یکی از آثار راه یافته به سی  سومین جشنواره تئاتر فجر است که از روز 28 آذر ماه اجرای خود در تالار قشقایی آغاز کرده است. این نمایش تا روز 28 دی ماه ساعت 19 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است.

  در تالار سایه هم نمایش «تب بر روی پیشانی داغ» به نویسندگی علی حاتمی نژاد وکارگردانی حسن عابدی تا روز سه شنبه 27 دی ماه ساعت 18 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان روی صحنه می رود. این در حالی است که نمایش «دایره گچی قفقازی» به نویسندگی برتولت برشت و کارگردانی محمودرضا رحیمی هم که یکی از آثار شرکت کننده در جشنواره تئاتر فجر خواهد بود تا روز 28 دی ماه هر روز غیر از شنبه ها ساعت 20 به مدت زمان 90 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان در تالار سایه پذیرای تماشاگران تئاتر است.

  نمایش «لش زدایی» به نویسندگی و کارگردانی خسرو امیری  هم تا روز 20 دی ماه  ساعت 18 با مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

  برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   و کانال تلگرام Theatershahr@ مراجعه کنید.
  نظرات کاربران