در حال بارگذاری ...
 • روزهای هفتم و هشتم اسفند

  جلسه نمایشنامه خوانی«همه دزدها که دزد نیستند» برگزار می شود

  جلسه نمایشنامه خوانی «همه دزدها که دزد نیستند» به کارگردانی رزیتا فیروزان روزهای هفتم و هشتم اسفند ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، جلسه نمایشنامه خوانی «همه دزدها که دزد نیستند»به نویسندگی داریو فو و  کارگردانی رزیتا فیروزان ساعت 16 روزهای هفتم و هشتم اسفند ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

  در این جلسه نمایشنامه خوانی ساره شادانلو، امیر تفرشی، میترا خواجه ئیان، نوید فرح مرزی، فریبا دلیری، هادی عطایی و پیمان خواجه ئیان به عنوان نقش خوان و ثریا قاسمی به عنوان صحنه خوان حضور دارند.

  در خلاصه نمایشنامه «همه دزدها که دزد نیستند» آمده است: یک دزد وارد خانه معاون شهردار میشود که در هنگام دزدی معاون شهردار با جولیا معشوقه ی پنهانیه خودش به خانه می آید، دزد در ساعت پاندولی پنهان میشود بعد از مدتی دزد به دلیل ضربات پاندول ساعت به سرش مجبور میشود از ساعت پاندولی بیرون بی آید که باعث ترس و تعجب معاون شهردار و معشوقه اش میشود، در حالیکه معاون شهردار از دزد بازخواست میکند، آنا همسر معاون شهردار وارد خانه می شود...

  برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   و کانال تلگرام Theatershahr@ مراجعه کنید.
  نظرات کاربران