در حال بارگذاری ...
 • از هفته جاری

  چهارنمایش جدید در تالارهای تئاتر شهر به صحنه می روند

  برنامه نمایش های مجموعه تئاترشهر در حالی اعلام شد که از هفته جاری چهار نمایش جدید میزبان علاقه مندان تئاتر در تالار های چهارسو، سایه و پلاتو اجرا خواهند بود.

  به گزارش  روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه نمایش های مجموعه تئاترشهر در حالی اعلام شد که از هفته جاری چهار نمایش جدید میزبان علاقه مندان تئاتر در تالار های چهارسو، سایه و پلاتو اجرا خواهند بود. این در حالی است که از روز 27 خرداد نیز یک اثر نمایشی جدید در تالار قشقایی به صحنه خواهد رفت.

  «دیر راهبان» عنوان نمایش جدیدی به نویسندگی فرایرا دکاسترو و کارگردانی کیومرث مرادی است که از روز دوشنبه 21 خرداد ساعت 20:30 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار چهارسو روی صحنه می رود. در این نمایش رضا داودوندی، حمیدرضا رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان به عنوان بازیگر حضور دارند.

  در تالار سایه نمایش جدید دیگری با عنوان «تیاترقجری» به نویسندگی و کارگردانی داریوش رعیت و بازی پریزاد سیف، بهروز پور برجی و پژمان علیپور از روز چهارشنبه 23 خرداد ماه ساعت 18 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان به صحنه می رود، این در حالی است که در همین تالار یک نمایش جدید با عنوان «پلاس پلاس به توان دو» به نویسندگی و کارگردانی سینا شفیعی و بازی مصطفی ساسانی، سحرناز عباس زاده، عبدالرصا یعقوبی، محمدرضا محمدپور، حمیدرصا معدن کن، سترگ رضایی محمد امیری از روز چهارشنبه 23 خرداد ماه میزبان علاقه مندان خواهد بود، این اثر نمایشی  از تاریخ یاد شده ساعت 20 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان روی صحنه می رود.

  نمایش «تصادف قطار ساعت 5:25» نوشته تورنتون وایلدر و کارگردانی شقایق فتحی عنوان یکی از تازه ترین آثار نمایشی ممجموعه تئاتر شهر است که از روز دوشنبه 21 خرداد ساعت 18 ، به مدت 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان و بازی سیاوش خادم حسینی، شقایق فتحی، حامد ناوشکی، نسا یوسفی در پلاتو اجرا پذیرای دوستداران تئاتر خواهد بود.

  در تالار اصلی نیز نمایش «مالی سویینی» نوشته برایان فری یل ،کارگردانی مرتضی میرمنتظمی و بازی امیر آقایی، صابر ابر و الهام کردا همچنان روی صحنه است. این نمایش روزهای بیستم ، بیست و یکم، بیست و سوم، بیست و چهارم، بیست و هشتم ، سی و یکم خرداد و اول تیرماه در دو نوبت به صحنه می رود. که بربراساس برنامه ریزی انجام گرفته نوبت اول اجرای این اثر نمایشی در روزهای یاد شده ساعت 18:30 و نوبت دوم اجرا ساعت 21 خواهد بود.

  در تالار قشقایی نیز از روز یکشنبه 27 خرداد نمایش جدیدی با عنوان «تو مشغول مردنت بودی» به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی مژگان خالقی روی صحنه خواهد رفت. در این نمایش معصومه کریمی، نویدبانی، فائزه بختیار و فاطمه بختیار به عنوان بازیگر حضور دارند.

  نمایش محیطی «دریادلان» به کارگردانی امیرحسین شفیعی نیز هر روز ساعت 21 در محوطه بوستان دانشجو اجرا می شود. در این اثر نمایشی رضا راد،روح الله سنایی،سروش کریمی نژاد،مهرداد آبجار،محمد امین وظایفی،میلادمحمد زاده،آصف جاودانفرد،محمدرضا ابراهیمی،محسن لطیفی،یونس حمزه لویی،سعید نوعی،آرمان صلحی،سید مهدی باقری،علی آبسالان،سامان توحیدی،شاهین کیانی نژاد،رضا خاکی، ارسلان محمدی ،دانیال ضیایی ،ایمان مسعود،محسن باقری، علی ناصری ،مهدی فتحی، ایمان کفایتی و رستا رضوی به عنوان بازیگر حضور دارند.
  نظرات کاربران