در حال بارگذاری ...
 • پیام قدردانی رییس مجموعه تئاتر شهر

  خواستار آرامش خردورزانه هستم

  رییس مجموعه تئاتر شهر نسبت به اتفاقات پیش آمده در چند روز اخیر که منجر به بازداشت موقت وی و مریم کاظمی شد، یادداشتی را منتشر کرد.

    سعید اسدی رییس مجموعه تئاتر شهر نسبت به اتفاقات پیش آمده در چند روز اخیر که منجر به بازداشت موقت وی و مریم کاظمی شد، یادداشتی را منتشر کرد.

  در یادداشت سعید اسدی آمده است:

  دوستان عزیز، هنرمندان گرانقدر، اهالی فرهیخته فرهنگی و همکاران مهربانم

  درود فراوان

  سپاسگزار محبت و بزرگواری تمامی عزیزانی هستم، که در این رخداد اخیر، لطف و مهربانی خود را از من دریغ نکردند.

  کوشش برای فرهنگ و خردورزی حکم می‌کند که در این شرایط، دور از احساسات و حواشی ناخواسته، اجازه بدهیم کار بر روال معمول و قانونی خود پیش برود.

  در این وطن عزیز، همدلی برای بهبود امور ضروری است و اگر گاهی، کنش‌هایی از سوی ما، هر چند از سر دلسوزی و همدلی، در مسیر ایجاد تشتت و مخاطره برای عزت و شکوه این ملت شریف رخ دهد، بی‌شک نتایجش دردناک و نامطلوب خواهد بود.

  باید سپاسگزار مقام‌های محترم قضایی باشم که با عنایت ویژه برای حل این فقره، موجبات خروج ما را، خارج از وقت معمول اداری فراهم فرمودند.

  تلاش‌های شبانه روزی همکاران و مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از مقام عالی وزارت، معاونان و مشاوران و مدیران محترم وزارتخانه، تا همکاران شریف و صدیقم در اداره کل هنرهای نمایشی و مجموعه تئاترشهر برای حل و فصل قانونی این رویداد باعث شد تا با عنایت و همراهی مقامات محترم قضایی از این مرحله با درایت و آرامش عبور کنیم و در سایه لطف پروردگار، با رویکردی قانونمدار و عقلانی باقی راه را تا ختم به خیر شدن این اتفاق پیش ببریم.

  بر خود واجب می‌دانم که بگویم، رفتار شایسته‌ی ماموران محترم قانون در ساعات حضور من برای حفظ کرامت انسانی نیز شایسته سپاسگزاری ویژه است.

  قدردان تلاش مدیرعامل و هیات مدیره محترم خانه تئاتر هستم که عالمانه و با درایت تلاش فرمودند.

  از اهالی محترم رسانه‌های داخلی که با منش حرفه‌ای توانستند امکان خبررسانی دور از هیاهو و حواشی را فراهم کنند تشکر می‌کنم.

  از خانواده و بستگان عزیزم برای حمایت و پشتیبانی‌شان بسیار سپاسگزارم.

  به این وسیله، با فروتنی، از همه بزرگواران در فضاهای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ای خواهشمندِ طمانینه و آرامش خردورزانه هستم و امیدوارم در ادامه‌ی این مسیر با شکیبایی و مهربانی کافی، فرصت مطلوب برای طی کردن رویه‌ی شایسته و قانونی را فراهم کنیم.

  عزت همگی مستدام. سایه مهر شما کم نشود./سعید اسدی
  نظرات کاربران