در حال بارگذاری ...
 • پس از آخرین پیروزی در مرحلۀ حذفی

  تیم فوتبال اداره کل هنرهای نمایشی به فینال «جام شهدای فرهنگ» راه یافت

  تیم فوتبال اداره کل هنرهای نمایشی پس از پشت سر گذاشتن بازی‌های مرحلۀ جام شهدای فرهنگ به فینال این رقابت‌ها راه پیدا کرد.

  جواد مستخدمی  ضمن اعلام این خبر گفت: تیم فوتبال اداره کل هنرهای نمایشی در آخرین بازی خود در مرحلۀ حذفی مسابقات «جام شهدای فرهنگ» موفق شد تیم خبرگزاری ایرنا رقیب خود در این بازی را شکست دهد و به فینال این رقابت‌ها راه پیدا کند.

  به گفتۀ عضو هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران این بازی که صبح امروز چهارشنبه 30 آبان برگزار شد با نتیجۀ 2 بر 1 به سود تیم اداره کل هنرهای نمایشی پایان یافت.

  اعضای تیم فوتبال اداره کل هنرهای نمایشی را که از گروه الف این مسابقات به این مرحله صعود کرده است، سید سعید سیادت‌پژوه، مهدی افشین نژاد، مهدی مستخدمی، محسن سینایی، طاهر مهدوی نیا، احسان عونی، محمد اصغری، مجتبی رمضانی و ناصر بهمن زادیان تشکیل می‌دهند.

  گفتنی است؛ این مسابقات با عنوان « جام شهدای فرهنگ» در قالب رقابت‌های حذفی مابین مراکز و ادارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. این مسابقات در مرحلۀ مقدماتی با حضور 23 تیم برگزار شد وتیم‌های حاضر در این مسابقات در 4 گروه به رقابت پرداختند.
  نظرات کاربران