در حال بارگذاری ...
 • در دومین برنامه «گفتمان شنبه ها»؛

  نمایشنامه «فوتبال» در تالار قشقایی خوانش می شود

  دومین برنامه از پروژه «گفتمان شنبه ها» روز شنبه ۲۴ آبان ماه با خوانش نمایشنامه «فوتبال» به نویسندگی پل کانتن و ژرژ بلاک و کارگردانی محمدرضا خاکی درتالار قشقایی تئاتر شهر برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، دومین برنامه از پروژه «گفتمان شنبه ها» روز شنبه 24 آبان ماه با خوانش نمایشنامه «فوتبال» به نویسندگی پل کانتن و ژرژ بلاک و کارگردانی محمدرضا خاکی درتالار قشقایی تئاتر شهر برگزار می شود. «گفتمان شنبه ها» عنوان مجموعه برنامه هایی است که توسط محمدرضا خاکی با همکاری مرکز هنرهای نمایشی و مجموعه ی تئاتر شهر در شنبه آخر هر ماه در سالن قشقایی برگزار خواهد شد.

  قرار بر این است که در این نشست ها نمایشنامه های تازه منتشر شده توسط گروهی از هنرمندان تئاتر خوانش شود و پس از آن با حضور مترجم اثر و یک «کارشناس مهمان» در مورد اثر خوانش شده گفتگو صورت گیرد و به پرسش های  حاضران در برنامه پاسخ داده شود.

  در دومین برنامه این گفتمان ها که به خوانش نمایشنامه «فوتبــال» اثر پــل کانتن و ژرژ بلاک  به ترجمه و کارگردانی محمدرضا خاکی  اختصاص دارد منصور براهمی و  رضا سرور به عنوان کارشناس مهمان حضور دارند.

  دومین برنامه از پروژه «گفتمان شنبه ها» ساعت 17 روز شنبه 24 آذر ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

  برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   مراجعه کنید.
  نظرات کاربران