در حال بارگذاری ...
 • با حضور رضا آشفته و امیدطاهری؛

  نمایش «سیمین و فرزان» نقد و بررسی می شود

  نمایش«سیمین و فرزان» به کارگردانی فهیمه عابدینی که در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه توسط کانون منتقدان تئاتر ایران و به سرپرستی رضا آشفته مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، این جلسه نقد پس از اجرای نمایش در ساعت 20 و با حضور دو منتقد شناخته شده تئاتر رضا آشفته و امید طاهری برگزار خواهدشد و طی آن کارگردان و عوامل نمایش نیز با تماشاگران به گفت و گو خواهند پرداخت.

  نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» بر اساس منظومه‌ی «روسلان و لیودمیلا» نوشته‌ی آلکساندر پوشکین و با نویسندگی و کارگردانی فهیمه عابدینی روی صحنه می رود.

  در خلاصه داستان این نمایش آمده است که سیمین در شب عروسی‌اش با فرزان، گم می‌شود و فرزان راهی پرفراز و نشیب برای یافتن او آغاز می‌کند.

  در این نمایش عروسکی فهیمه عابدینی و صادق صادقی‌پور به عنوان بازیسازان حضور دارند. نوازندگان موسیقی  آرش لطفی، مانا جوادی، طراحی و ساخت عروسک را رفعت هاشمی سی‌سخت، مرضیه سرمشقی و طراحی و ساخت دکور را بابک جوانمرد، صادق صادقی‌پور، طراحی و دوخت لباس را الهه میرزایی، هانیه زحمتکش (خنده‌ی باران) بر عهده دارند.

  بلیط های این نمایش که آخرین هفته اجرای خود را سپری می کند برای دانشآموزان و دانشجویان نیم بها اعلام شده و سایت تیوال نیز تخفیف های بازدید گروهی را برای آن در نظر گرفته است.

   
  نظرات کاربران