در حال بارگذاری ...
 • جزییاتی از رایزنی مدیر مجموعه تئاترشهر با مقامات دولتی و انتظامی

  تئاتر شهر در جستجوی آرامشی پایدار

  مدیر مجموعه تئاترشهر طی روزهای گذشته ضمن رایزنی با برخی مقامات دولتی و انتظامی با آنها پیرامون بهسازی و اصلاح شرایط اجتماعی محیط پیرامونی این مجموعه در نامه ای به وزیر کشور و شهردار تهران خواستار اقدامات آنها برای بهبود اوضاع فعلی شد..

  به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، در پی برخی از اتفاقات محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر که منجر به بروز حاشیه ها و  مشکلات متعددی برای این مجموعه شد، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر با تعدادی از مقامات انتظامی، فرماندار تهران و تعدادی دیگر از مدیران دیدار و با ارسال نامه هایی به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و پیروز حناچی شهردار تهران خواستار اقدامات عملی آنها برای بهبود اوضاع فعلی شد..

  سعید اسدی در دیدار با عیسی فرهادی فرماندار تهران ضمن ابراز نگرانی از شرایطی که طی ماه های اخیر در محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر صورت گرفت به طرح موضوعاتی چون محصور کردن فضای مجموعه تئاتر شهر، پاکسازی محیط این مجموعه از افراد نابهنجار و ایمن سازی مضاعف آن و جمع آوری دستفروشان را خواستار شد.

  مدیر مجموعه تئاتر شهر طی روزهای همچنین با سرهنگ قاسم زاده رییس کلانتری، سرهنگ باقری معاون اطلاعات کلانتری ، سرهنگ کرمی سرکلانتر کلانتری جامی، طاهری شهردار ناحیه 1 و مهندس خرد معاون خدمات شهری منطقه 11 شهرداری تهران  جلساتی را برگزار کرد.

   در این جلسات به راه های عملی دست یابی به آرامشی پایدار پیرامون تئاتر شهر پرداخته  و مقرر شد علاوه بر برنامه ریزی راهبردی جهت حذف آسیب ها در این محیط اقدامات عملی فوری نیز جهت بالا بردن امنیت و حفظ حریم مجموعه صورت پذیرد.

  برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   و کانال تلگرام Theatershahr@ مراجعه کنید.
  نظرات کاربران