در حال بارگذاری ...
در واپسین روزهای اجرا؛

نمایش «کمیته نان» به کولبرها تقدیم شد

گروه اجرایی نمایش«کمیته نان» به کارگردانی لیلی عاج در روزهای پایان اجرای این اثر نمایشی از کولبران منطقه کردستان قدردانی کرد.

به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، گروه اجرایی نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج که این روزها در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است، در واپسین روزهای اجرای این اثر نمایشی از کولبران منطقه کردستان در حضور تعدادی از آنها قدردانی کرد.
کاک ناصر از کولبران منطقه کردستان که به تماشای یکی از اجراهای نمایش در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر حضور پیدا کرده بود پس از پایان اجرا روی صحنه آمد و گفت: روزی نیست که از بالای کوه ها جنازه نیاورم:گویی دیواری کوتاه تر از کولبر نیست.
نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج  و بازی  ارسطو خوش رزم، شاهو رستمی، لبخند بدیعی، الهام شعبانی، غزاله جزایری، سعید احمدی با موضوعِ زندگی کارگری و با تمرکز بر معیشت کول‌بران تا ۳۱ خرداد ماه در تالار سایه روی صحنه می رود.
برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   و کانال تلگرام tehran_city_theater@ مراجعه کنید.
نظرات کاربران