در حال بارگذاری ...
در نخستین نشست پژوهشی تئاتر شهر

مراد فرهادپور، نیما عیسی پور و رضا سرور از «بنیامین»، «برشت» و «تئاتر» می گویند

نخستین نشست پژوهشی واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش تئاترشهر» با عنوان «والتر بنیامین، برتولت برشت و تمامی فرشتگان تاریخ» روز جمعه ۲۱ تیرماه در سالن مشاهیر این مجموعه برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر در این نشست که در قالب رویدادهای فرهنگی و پژوهشی این مجموعه برنامه ریزی شده است ، مراد فرهاد پور فیلسوف و نویسنده ، رضا سرور مترجم و پژوهشگر ، نیما عیسی پور مترجم و محمد رضایی راد نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر حضور خواهند داشت تا در مورد پیچیدگی های فکری والتر بنیامین فیلسوف آلمانی و تعامل فکری او با برتولت برشت سخنرانی کنند.
همچنین در این نشست که از ساعت 17 الی 19 روز جمعه 21 تیرماه برگزار خواهد شد ، رضا سرور به نقد و بررسی اجرای «فرشته ی تاریخ» که این روزها در سالن چهارسو مجموعه ی تئاتر شهر روی صحنه است، خواهد پرداخت.
این رویداد نخستین برنامه در قالب «نشست های پژوهشی مجموعه ی تئاتر شهر» است که با هدف گسترش گفت و گوهای انتقادی، زیبایی شناسانه و فرهنگی پیرامون تئاتر، می کوشد در جهت نشر دانش و بالابردن آگاهی مخاطبان این حوزه گام بردارد.
حضور در این نشست برای تمامی هنرمندان، دانشجویان ، مخاطبان ، عموم علاقه مندان تئاتر و فلسفه آزاد است.
شایان ذکر است اجرای «فرشته ی تاریخ» به نویسندگی و کارگردانی محمد رضایی راد ، هر روز بجز شنبه ها راس ساعت 19:30 در سالن چهارسو مجموعه ی تئاتر شهر تا نیمه ی مردادماه سالجاری روی صحنه است .  
نظرات کاربران