در حال بارگذاری ...
برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاتر شهر اعلام شد

تماشای «مگس» و «لانچر5» در تالار سایه

برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دو نمایش جدید در تالار سایه این مجموعه اجرای خود را آغاز کردند.

به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر،  برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دو اثر نمایشی جدید در تالار سایه میزبان علاقه مندان تئاتر هستند.

«مگس» عنوان نمایشی به نویسندگی اشتفان ارکنی، دراماتورژی ایوب آقاخانی و توحید معصومی و کارگردانی توحید معصومی است که ساعت 18:30 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار سایه روی صحنه می رود. در این نمایش ایوب آقاخانی، سامان دارابی، مرضیه صدرایی، الهه زحمتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در همین تالار نمایش جدید دیگری با عنوان «لانچر5»  به نویسندگی و کارگردانی مسعود صرامی و پویا سعیدی و بازی امیر نوروزی، میلاد چنگی، مجید یوسفی، محمد حق‌شناس، صادق برقعی، مرتضی سلطان محمدی، فرشید روشنی، حامد محمودی، عماد درویشی، مجتبی یوسفی، پوریا عربگری، عرفان امین، هادی شیخ‌الاسلامی ساعت 20:30 با مدت زمان 120 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان روی صحنه می رود.

نمایش«فرشته تاریخ» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضایی راد هم هر روزغیر از شنبه ها ساعت 19:30 با مدت زمان 180 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان  میزبان مخاطبان خواهد بود. در این  نمایش با بازی  میلاد رحیمی، رضا بهبودی، باران کوثری، میلاد شجره، سینا کرمی ، سینا بالاهنگ، رزیتا علیزاده، فرنوش نیک‌اندیش، داوود پژمان فر، جاوید قائم مقامی، ستاره بذرافشان، سعیده فاضلی ، ابوالفضل ابهر به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «بانوی آوازخوان» نوشته وجدی معووض و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و بازی سیما تیرانداز، فرناز رهنما، سام کبودوند، محمد صدیقی مه  نیز ساعت 18:30 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان در تالار قشقایی روی صحنه می رود.

در همین تالار نیز نمایش دیگری با عنوان «استاد نوروز پینه دوز» نوشته میرزا کمال الوزاره محمودی و کارگردانی رحمت امینی ساعت 20:30 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 30 تا 40 هزار تومان روی صحنه می رود. نوید جهانزاده، سارا الهیاری، مرتضی نجفی، آیلار نوشهری، رضا دشتکی، رها آرشید، هیوا امینی، عرفان معصومی، رامین خطیب، دلارام ترکی و سحر آغاسیبازیگران این نمایش هستند.

نمایش «آب و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا ناصحی نیز تازه ترین نمایش کارگاه نمایش مجموعه تئاترشهر است که ساعت 18 با قیمت بلیت 15 هزار تومان و مدت زمان 45 دقیقه به صحنه می رود. در این نمایش علیرضا ناصحی، هما خداجوی، مرجان نامور آزاد، فرشاد فرهادپور، مرتضی فرجی و مرتضی حسینی  به عنوان بازیگر حضور دارند.

«آدمها، قصه ها، آوازها» عنوان نمایش جدیدی به نویسندگی و کارگردانی کامران شهلایی و بازی رسول نجفیان است که از روز یکشنبه شانزدهم تیرماه ساعت 20 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان در کافه تریای تالار اصلی تئاتر شهر اجرا می شود.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و کانال تلگرام Tehran_city_theater@ مراجعه کنید.
نظرات کاربران