در حال بارگذاری ...
با انتشار متنی؛

مدیر مجموعه تئاتر شهر روز خبرنگار را تبریک گفت

مدیر مجموعه تئاتر شهر با انتشار متنی فرا رسیدن روز خبرنگار با اهالی رسانه و فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر با انتشار متنی فرا رسیدن روز خبرنگار را به اهالی رسانه و فعالان این عرصه تبریک گفت.

در متن پیام سعید اسدی آمده است:

«به نام پرودگار یکتا /شاید این تصور که با ظهور تکنولوژی های نوین و شبکه های اجتماعی مجازی ، وارد عصر شهروند خبرنگاران شده ایم بیش از هر زمان دیگری تصوری خوشباورانه به نظر می رسد. ابزارهای نوین فضا را برای حضور و عرض اندام همگان فراهم کرده اما به همان نسبت راه, شناخت حقایق خبری و آگاهی بخشی های علمی و مسئولانه را ناهموار کرده است.

دقیقا در همین نقطه است که نقش و جایگاه خبرنگاران، روزنامه نگاران و اصحاب آگاه ، بی طرف و سخت کوش رسانه رنگی تازه می یابد. تمام آن کسانی که شبانه روزی و مسئولانه در مسیر انعکاس متعهدانه ی رویدادهای هنری و برانگیختن توجه مردم به حقایق راستین می کوشند.

در عرصه هنر ، بویژه هنر زنده و پویای تئاتر این نقش آفرینی جهانی دیگر هم می یابد و آن هم ترویج تماشای تئاتر و تاکید بر ارزش های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی این جریان هنری به دور از فروغلتیدن در  سراب منطق بازار است.این روز و ساعت، دقیقه ای شایسته برای پاسداشت و سپاسگزاری از تمام کسانی است که زندگی خود را وقف این راه کرده اند.

صمیمانه از طرف خود و تمامی همکاران مجموعه ی تئاتر شهر به شما سخت کوشان عرصه ی خبر و اطلاع رسانی درود گفته و قدر دان تلاش تمامی  شما فرهیختگان هستم. با سپاس
سعید اسدی - تئاتر شهر مرداد ۱۳۹۸
نظرات کاربران