در حال بارگذاری ...
با برگزاری مجمع عمومی در تالار مشاهیر تئاتر شهر

اعضای جدید هیات مدیره انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران معرفی شدند

مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی عادی انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران روز چهارشنبه ۷ آبان برگزار و اعضای هیات‌رئیسه مجمع‌ها را تعیین شدند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ، مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی عادی انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران، در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر و در روز چهارشنبه 7 آبان 1399 برگزار گردید. در این جلسه 23 عضو حاضر یعنی مدیران تماشاخانه‌های خصوصی، اعضای هیات‌رئیسه مجمع‌ها را تعیین نمودند.  
در مجمع عمومی فوق‌العاده که هیات‌رئیسه آن را مهدی کوهیان، مصطفی کوشکی و سعید دولتی تشکیل می‌دادند، تغییرات برخی از مفاد اساسنامه به تصویب رسید. در مجمع عمومی عادی نیز که هیات‌رئیسه آن را علاوه بر سه نفر قبلی، خیام وقار کاشانی و کسری شاهینی به عنوان ناظر تشکیل می‌دادند، هیات‌مدیره به ارایه گزارشی از فعالیت‌های چهار سال اخیر انجمن صنفی و عملکرد مالی آن پرداخت و این عملکرد توسط اکثریت حاضر در مجمع تایید گردید.
در ادامه انتخابات برای دوره آتی صورت گرفت و در نتیجه آن، دکتر قطب‌الدین صادقی، هادی حجازی‌فر و شاهین چگینی با به دست آوردن اکثریت آراء حاضران در جلسه، به مدت 3 سال به‌عنوان اعضای دومین هیات‌مدیره انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران انتخاب شدند و حسین جزایری به مدت 1 سال به‌عنوان بازرس انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران انتخاب گردید.
در این جلسه همچنین آقای اسکندری نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آقای فخر موسوی، رئیس شورای نظارت و ارزشیابی اداره‌کل هنرهای نمایشی حضور داشتند.
طی روزهای آتی و تا یک هفته بعد از برگزاری مجمع، جلسه هیات‌مدیره برگزار و سِمَت اعضای هیات مدیره در آن جلسه تعیین خواهد شد.
خاطرنشان می‌شود این جلسه با همکاری پرسنل محترم مجموعه تئاتر شهر و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی که ستاد مبارزه با کرونا اعلام کرده است، برگزار گردید.
نظرات کاربران