در حال بارگذاری ...
به دلیل استقبال تماشاگران؛

نمایش «یاماها» روزهای پایانی هفته دو اجرایی شد

نمایش «یاماها» به نویسندگی و کارگردانی کهبد تاراج به دلیل استقبال تماشاگران روزهای دوم و سوم بهمن ماه طی دو نوبت به صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «یاماها» که از روز چهارشنبه اول بهمن ماه اجرای خود را در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز کرده، به دلیل استقبال تماشاگران روزهای پنجشنبه دوم و جمعه سوم بهمن ماه طی دو نوبت  ساعت های 17 و 18:45 روی صحنه می رود.

نمایش «یاماها» به نویسندگی و کارگردانی کهبد تاراج  و بازی مرجان قمری، لبخند بدیعی و مازیار سیدی داستان سه آدم است که به هم ربط دارند؛ برادر و خواهری به همراه یک دختر. برادر در دهه هشتاد و پس از سال‌ها داستان چند سال پیش خواهر خود در دهه‌های چهل و پنجاه را روایت می‌کند. همچنین داستان دختر دیگری که مکمل این دو شخصیت است.»

دیگر عوامل اجرایی نمایش «یاماها» عبارتند از: مدیر تولید: رضا بهرامی ، طراح گریم: ماریا حاجیها ، طراح نور: رضا خضرایی ،طراح لباس: پگاه ترکی ، طراح پوستر: شایان جعفرپور، طراح صحنه: کهبد تاراج ،عکاس: رضا جاویدی ، مواد تبلیغاتی: امید علیزاده ، دستیار کارگردان: مینا ترکمن ،دستیار تولید: مریم نورالدینی ، روابط عمومی و تبلیغات: امیر قالیچی (تئاتربازها)

اجرای نمایش «یاماها» در حالی است که نحوه فروش بلیت و حضور تماشاگران در تالارهای نمایشی با در نظر گرفتن ظرفیت پنجاه درصدی تالارها و موارد مربوط به فاصله گذاری براساس شیوه نامه های بهداشتی صورت می گیرد.
نظرات کاربران