در حال بارگذاری ...
علی ملاقلی پور در تالار سایه تئاتر شهر مطرح کرد؛

«برونسی» از جنس نمایش های کمیاب است

علی ملاقلی‌پور کارگردان سینما در آغاز دور دوم اجراهای نمایش «برونسی» پس از تماشای این نمایش در تالار سایه تئاتر شهر گفت: «برونسی» از جنس نمایش‌های بسیار کمیاب است.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر به نقل از امور رسانه ای نمایش «برونسی»؛ علی ملاقلی پور کارگردان سینما با حضور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر از نمایش «برونسی» به کارگردانی مرتضی شاه کرم دیدن کرد.

وی پس از اجرای این اثر نمایشی با قدردانی از عوامل اجرایی نمایش بیان کرد:  این نمایش تاریخ را ورق می‌زند و به جای اینکه فقط تاریخ را روایت کند دل زلال آدم‌ها را روایت می‌کند. در  نمایش «برونسی»  می‌خندیم به فکر فرومی‌رویم و حتی غمگین می‌شویم. شخصیت کاراکترها  آنقدر آدم‌های ساده و زلالی هستند که بعد از نمایش تماشاگر احساس می‌کند کنار یک رودخانه نشسته و صورتش را با آبی زلال شسته‌است.

ملاقلی‌پور گفت:  «برونسی» نمایشی به ظاهر ساده است اما خیلی حرف برای گفتن دارد. تئاتری که ادای روشن فکری ندارد و از روستا با نگاهی صادقانه حرف می‌زند.

این کارگردان سینما  میزانسن‌ها، موقعیت ها و بازی‌های این نمایش را بسیار خوب توصیف کرد و تصریح کرد: وقتی کارگردان خودش بازیگر است این میزانسن‌ها بسیار سخت‌تر است.

علی ملاقلی‌پور گفت: در نمایش «برونسی» کارگردان نمی‌گذارد ضرباهنگ و ریتم بیفتد و با تغییر موقعیت ها و زمان و میزانسن و شوخی ها نبض سالن را در دست دارد. در زمان تماشای نمایش «برونسی» انگار زمان نمی‌گذرد. امیدوارم آدم‌های زلالی که به دنبال یک چشمه روشن می‌گردند حتما این نمایش را ببینند.

نمایش «برونسی» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی شاه کرم و بازی(به ترتیب ورود به صحنه) مسعود شامی خاتونی، ایمان سلگی، فرید کیامرثی، مرتضی شاه‌کرم، پروا آقاجانی، محسن پوشایی، مائده جلالی، احمد صمیمی، سالار مصیب‌زاده و مجید رحمتی هر روز غیر از شنبه ها ساعت 18 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان  در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه می رود.
نظرات کاربران