در حال بارگذاری ...
به قلم کهبد تاراج؛

نمایشنامه «چند سال پیش» رونمایی می‌شود
مروری بر سرگذشت ایران

نمایشنامه «چند سال پیش» نوشته کهبد تاراج که مرور ۴۰ سال از سرگذشت ایران است یکم اسفند در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر به نقل از خبرگزاری مهر، نمایشنامه «چند سال پیش» نوشته کهبد تاراج، روز جمعه یکم اسفند ماه با حضور جمعی از علاقه‌مندان تئاتر و ادبیات نمایشی به همت «نشر آماره» در مجموعه تئاتر شهر رونمایی می‌شود.

در این مراسم میلاد نیک آبادی، علی جعفری و هومن بنائی به معرفی کتاب «چند سال پیش» خواهند پرداخت. نمایشنامه «چند سال پیش» درباره اتفاقات ۴۰ سال گذشته ایران است. این اثر در شش اپیزود به سقوط هواپیمای تهران- مشهد، بازی فوتبال میان ایران و استرالیا، زلزله رودبار و منجیل، رحلت امام خمینی (ره)، حادثه ساختمان پلاسکو و سیل تجریش می پردازد.

«چند سال پیش» هشتمین نمایشنامه ای است که از کهبد تاراج به چاپ می رسد.

پیش از این نمایشنامه های «نظام آباد»، «سوگواری قبل از مصیبت»، «یاماها»، «مرکب خوانی چند جوان دم بخت»، «غلامرضا لبخندی» و «جوادیه» از کهبد تاراج به چاپ رسیده است.

مراسم رونمایی و جشن امضای این کتاب روز جمعه یکم اسفند از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ در مجموعه تئاتر شهر واقع در چهارراه ولیعصر، پارک دانشجو، تئاتر شهر، سالن مشاهیر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و شرکت برای عموم آزاد است.
نظرات کاربران