در حال بارگذاری ...
به دلیل عوارض ناشی از کرونا؛

علی سلیمانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون دار فانی را وداع گفت

علی سلیمانی بازیگر شناخته شده سینما، تئاتر و تلویزیون روز پنجشنبه بیست و یکم مرداد ماه به دلیل عوارض ناشی از بیماری کووید ۱۹ دار فانی را وداع گفت.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ، سید جواد هاشمی بازیگر ویکی از دوستان این هنرمند با تایید خبر درگذشت اش در بیمارستان به ایسنا گفت: شامگاه گذشته، حال او بد می شود و ساعت 5 بامداد امروز پنج شنبه 21 مرداد ماه به دلیل ایست قلبی از دنیا می رود.

او ادامه داد: متاسفانه به دلیل عوارض ناشی از کرونا، تلاش پزشکان برای احیای او به نتیجه می ماند.

سهیلا جوادی، همسر علی سلیمانی که خود نیز درگیر ویروس کروناست، چند روز قبل گفته بود:«خوشبختانه دیشب حالش بهتر شد و اکسیژن خونش بالا آمد ولی از همه دوستان می‌خواهم همچنان دعا کنند تا شرایط علی ثابت بماند . همه امیدمان به خداست و مبارزه علی.علی فعلا همچنان به کمک دستگاه تنفس می‌کند و برای این‌که روند درمان آسان‌تر شود و او آرامش بیشتری داشته باشد، بیهوشی خودخواسته‌ای گرفته است. خوشبختانه داروها تاثیر مثبتی بر او داشته و به‌ویژه یک داروی جدید که از دیروز تزریق آن را آغاز کرده‌ایم، سبب شده حال او بهتر شود. به هر حال همه چیز به این دو سه روز بستگی دارد و امیدوارم همچنان روند بهبود ادامه پیدا کند و شرایطش به ثبات برسد.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا همسرش در جریان بازی در پروژه‌ای درگیر کرونا شده است، توضیح داد: «علی در این مدت مدام سر کار بود ولی سرعت انتقال این ویروس آن‌چنان بالاست که نمی‌توان گفت هر کسی کجا و در چه موقعیتی درگیر آن شده است. بعد از علی، من و دخترمان هم بیمار شدیم که خوشبختانه ریه صبا درگیر نشده است. با این حال نمی‌توانم کسی را متهم کنم یا جایی را مقصر بدانم و تنها چیزی که خواهان آن هستم، دعای مردم و دوستان است که امیدوارم علی با این دعاها این دو سه روزه را به سلامت بگذارند.»

مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر ضایعه درگذشت علی سلیمانی را به همسر محترم ایشان سرکار خانم سهیلا جوادی از همکاران سابق واحد گریم مجموعه تئاتر شهر و دختر هنرمندش سرکار خانم سبا سلیمانی، خانواده این هنرمند فقید و جامعه فرهنگ و هنر کشور تسلیت عرض می نماید.
نظرات کاربران