در حال بارگذاری ...
در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر

نمایش «آلنده نازنین» سیزدهم و چهاردهم مرداد دو اجرایی شد

نمایش «آلنده نازنین » به کارگردانی محمد برهمنی در تالار چهارسو به دلیل استقبال تماشاگران روز های پنجشنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم مرداد ماه در دو نوبت پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «آلنده نازنین » به کارگردانی محمد برهمنی به دلیل استقبال تماشاگران روز پنجشنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم مرداد در دو نوبت و در ساعت های 16:30 و 19:30 پیش روی مخاطبان قرار  خواهد گرفت.

نمایش «آلنده نازنین» به نویسندگی محمد صادق گلچین  عارفی و کارگردانی محمد برهمنی یکی از آثار نمایشی پرمخاطب مجموعه تئاتر شهر است که از روز جمعه هفدهم تیرماه در تالار چهارسو به صحنه رفته است.  

در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 19:30 با مدت زمان 110 دقیقه و قیمت بلیت 80 هزار تومان روی صحنه رفته، اسماعیل گرجی، آزاده صمدی،علیرضا ثانی فر،علی محمودی،سهیل سهیلی سرشت، دنیا نصر و سیامک اخوان به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان نمایش آمده است:  کارگردانِ تئاتری در آرزوی اجرا کردنِ اثری باشکوه و جاه‌طلبانه است؛ آن هم نه اجرایی معمولی. اجرایی با روشی منحصر به فرد و با رعایتِ هفت قانونی که خود آن‌ها را نوشته و اصرار دارد مو به مو اجرا شود.

لازم به توضیح است هم اکنون نمایش «شکوفه های گیلاس» به نویسندگی و کارگردانی سید محمد مساوات  ساعت 20 در تالار اصلی، نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی ساعت 20:30 در تالار قشقایی، نمایش «الکترا» به نویسندگی و کارگردانی فرزاد امینی ساعت 19 در تالار سایه  میزبان علاقه مندان تئاتر هستند.
نظرات کاربران