در حال بارگذاری ...
شامگاه جمعه یازدهم آذرماه؛

اجرای نمایش «فرزند یک خنیاگرم» در تئاتر شهر به پایان رسید

اجرای نمایش «فرزند یک خنیاگرم» به کارگردانی شکرخدا گودرزی شامگاه روز جمعه یازدهم آذرماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «فرزند یک خنیاگرم» به نویسندگی و کارگردانی شکرخدا گودرزی که از روز چهارم آبان ماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته بود، شامگاه روز جمعه یازدهم آذر ماه با قدردانی گروه اجرایی از کارکنان تئاتر شهر و همچنین قدردانی رئیس این مجموعه از کارگردان و سایر عوامل نمایش به پایان رسید.

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی دیگر از هنرمندان مهمانان آخرین اجرای نمایش «فرزند یک خنیاگرم» در تالار چهارسو تئاتر شهر بودند.

در نمایش «فرزند یک خنیاگرم» که به نویسندگی و کارگردانی شکر خداگودرزی روی صحنه بود، انسیه ابراهیمی، فاطمه تواضعی، سجاد خباز، فاطمه خراسانی، فاطمه دهقانی، فراز شیرانی، فرهود فدوی، زیبا کاظمی، هستی کرمی، امیرحسین رنجی کوزه کنان، زهرا مهرابی، آیسان نوریان، هوشمند هنرکار، سحربافتیان به عنوان بازیگر حضور داشتند.

«فرزند یک خنیاگرم»، نمایشنامه‌ای است که با رویکردی متفاوت به شخصیت‌های «زال»، «رستم»، «شغاد»، «دلارام»، «ارنواز»، «مهران کابلی»، «موبد»، «ستاره‌شمار»، «خواب‌گزار» و «خنیاگران» به صحنه رفت.
نظرات کاربران