در حال بارگذاری ...
 • مجموعه تئاترشهر تهران با 15 نمایش به استقبال بهار می رود

  نمایش های سه ماه اول سال  88 مجموعه تئاترشهر معرفی شدند.

   

  به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش های "رؤیاهای خلیج فارس" نوشته "سیروس کهوری نژاد" به کارگردانی " امیر دژاکام"، "شعله در زمهریر" نوشته "یاسین حجازی" و کارگردانی "محمدرضا مداحیان" و "شاهزاده و شهسوار" نوشته "محمد ابراهیمیان"  به کارگردانی"تاجبخش فناییان" به ترتیب در تالار اصلی اجرا خواهندشد.

   

  در تالار چهارسو نیز نمایش های "کشتی شیطان" نوشته و کار آتیلا پسیانی، "مادرمانده، ما درمانده" نوشته "حمیدرضا آذرنگ" و کارگردانی مشترک "حمیدرضا آذرنگ و نیما دهقان" و "اهل قبور" نوشته و کار "حسین کیانی" اجرا می شوند.

   

  تالار قشقایی نیز میزبان نمایش های "پشت کلانتری" نوشته "علی اصغری" و کارگردانی "فرشاد منظوفی نیا"، "خرمشهر" نوشته و کار "اصغر خلیلی" و "خانه" نوشته "نغمه ثمینی" و کارگردانی "کیومرث مرادی" خواهدبود.

   

  همچنین در تالار سایه نمایش های "بخوان" نوشته و کار "عاطفه تهرانی"، "قهوه ای، طلایی" نوشته هوشنگ هیهاوند فارس باقری و کارگردانی هوشنگ هیهاوند و "عروسی در سایه" نوشته و کار "علی عابدی" اجرا خواهندشد.

   

   کارگاه نمایش مجموعه تئاترشهر نیز با نمایش های "علی بابا و چهل دزد بغداد" نوشته و کار "جواد ذوالفقاری"، "عجیب ولی واقعی" نوشته  مشترک "علی اصغری"و"یاسر خاسب" و کارگردانی "یاسر خاسب" و "اوسنه گمشده" نوشته "طلا معتضدی" و کارگردانی "مریم معینی" بهار 88 را رونق می بخشند.

   
  نظرات کاربران (1)