در حال بارگذاری ...
 • انعکاس بین‌المللی فعالیت‌های تئاترشهر از طریق سایت

  سایت مجموعه تئاترشهر با هدف معرفی و اطلاع رسانی اجراهای این مجموعه، آمارگیری، نظرسنجی و ارتباط بهتر با مخاطبان طراحی و راه‌اندازی ‌شده است.

  />/>/>/>

   

  سایت مجموعه تئاترشهر با هدف معرفی و اطلاع رسانی اجراهای این مجموعه، آمارگیری، نظرسنجی و ارتباط بهتر با مخاطبان طراحی و راه‌اندازی ‌شده است.

   

  محمد حیدری، مدیر مجموعه تئاترشهر ضمن اعلام این مطلب که طراحی و راه‌اندازی سایت مذکور از زمان مدیریت پیشین این مجموعه مهرداد رایانی مخصوص در دستور کار بوده، به خبرنگار سایت ایران تئاترگفت: این سایت در زمان برپایی بیست‌و‌هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به ثمر نشست که از هفته آتی نیز پس از طی کردن مراحل مقدماتی در دسترس کاربران محترم است؛ ضمن آن‌که، این سایت به طور هماهنگ با سایت ایران تئاتر، اخبار و اطلاعات تخصصی مربوط به اجراها و اتفاقات مربوط به مجموعه تئاترشهر را پوشش می‌دهد. به این ترتیب نقد اجراها، پشت صحنه، معرفی نمایش‌های پرفروش، آمار اجراها و مخاطبان، معرفی یک نمایش به همراه خلاصه داستان، ژانر، عکس و فیلم تبلیغی آن حتی برای اجراهای آینده به راحتی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.»

   

  وی وجود برنامه‌های سه ماهه مجموعه تئاترشهر روی سایت را از جمله اقدامات پیش رو‌‌‌ دانست و افزود:«یکی از بخش‌های مهم سایت تئاترشهر ارتباط با سایت‌های تئاترشهر دیگر شهرهای مطرح جهان است. به این ترتیب همان طور که خانواده تئاتر در جریان وقایع تئاتری کشورهای دیگر قرار می‌گیرد، فعالیت‌های تئاتری این مجموعه انعکاس بین‌المللی خواهد داشت.»

   

  این کارگردان تئاتر امکان فروش و پیش فروش اینترنتی بلیط تئاتر، پخش تریلر نمایش‌های روی صحنه و بخش باشگاه تماشاگران را از جمله امکانات ویژه این سایت معرفی کرد و ضمن تاکید بر تاثیر این قابلیت‌ها روی افزایش مخاطبان تئاتر و فروش بلیط گفت:«در بخش باشگاه تماشاگران نظرات تماشاگرانی که عضو سایت شوند را درج خواهیم کرد. این بخش علاوه بر انعکاس مستقیم آراء تماشاگران با اهداف پژوهش در زمینه نیازسنجی و سلیقه سنجی تماشاگر طراحی شده به طوری که آمار و ارزیابی به دست آمده در فصول مختلف قابل بررسی باشد.»

   

  محمد حیدری یادآور شد:«قصد نداریم کار موازی انجام دهیم. سایت ایران تئاتر یک سایت مرجع و تخصصی برای تمامی وقایع تئاتری ایران و جهان است که به طور طبیعی هر دو سایت با هم مرتبط(لینک) خواهند بود..»

   

   

   

   

   

   
  نظرات کاربران (1)