در حال بارگذاری ...
 • عرضه محصولات جدید در غرفه فروش کتاب تئاترشهر

  غرفه فروش کتاب مجموعه تئاترشهر با ارایه دو مجموعه نمایشنامه از "امیر دژاکام" و یک مجموعه مصاحبه از "لاله عالم" به فعالیت خود ادامه می دهد.

   

  به گزارش روز جمعه روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، مجموعه نمایشنامه "چهاربند مخالف" یکی از دو مجموعه نمایشنامه "امیر دژاکام" است که شامل پنج نمایشنامه تک پرده ای تحت عنوان "روژان" ، "شنگرف به رنگ سیاه" ، "طلسم نیلوفر" ، "صداش بزن" ، "انار و گندم" و "اسید" می شود.

   

  این مجموعه نمایشنامه که توسط انتشارات "افراز" به چاپ رسیده در تیراژ 1100 نسخه با قیمت 1800 تومان و در 13 صفحه به چاپ رسیده است.

   

   "زیباترین گل های قالی" عنوان نمایشنامه دیگری است که امیر دژاکام توسط انتشارات افراز روانه بازار کتاب کرده است.

   

  این مجموعه نمایشنامه نیز شامل سه اثر نمایشی تحت عنوان "زیباترین گل های قالی" "عروسی چاه" و "غزل کفر" می شود که در تیراژ 1100 نسخه قیمت 2000 تومان و 71 صفحه به چاپ رسید.

   

  مجموعه مصاحبه "دیدار با چهره ها" کتاب دیگری است که توسط "لاله عالم" گردآوری شده و شامل بیش از 100 گفت و گو با چهره های ادب و هنر کشورمان می شود و در تیراژ 2000 نسخه و با قیمت 4500 تومان در 357 صفحه روانه بازار کتاب شده است.

   

  از جمله مصاحبه هایی که در این کتاب به چاپ رسیده می توان به گفت و گو با "بهرام بیضایی" ، "سیروس ابراهیم زاده" ، "فرهاد آییش" ، "عزت الله انتظامی" ،"ماهایا پطروسیان" ، "سعدی افشار" علیرضا خمسه" ، "داود رشیدی" ، "هما روستا" ، "محمد رحمانیان" ، "محمود دولت آبادی" ، "مسعود رایگان" ، "حمیرا ریاضی" ، "قطب الدین صادقی" ، "محمود عزیزی" و ... اشاره کرد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  نظرات کاربران