در حال بارگذاری ...
 • حال آقای بازیگر روبه بهبودی است

  به گزارش روز سه شنبه تئاتر شهر حال استاد" عزت الله انتظامی" آقای بازیگر ایران که از چند روز پیش برای جراحی زانودربیمارستان پارسیان بستری شده بود روبه بهبودی است وتا چند روز دیگر استاد به خانه برمی گردند.
  به گفته پزشکان استاد انتظامی در وضعیت مطلوبی است وبه زودی مرخص خواهند شد وی هم اکنون  در بخش عمومی بیمارستان پارسیان بستری است و هیچ خطری وی را تهدید نمی کند.
  به گزارش تئاتر شهر کادر درمانی بیمارستان معتقدند که استاد تا دو روز دیگر می توانند مرخص شوند ،خانواده تئاتر ایران بی صبرانه منتظر حضور استاد انتظامی به جمع همکاران تئاتری خود هستند .
  استاد عزت الله انتظامی متولد سال 1303 تهران و فارغ التحصیل از مدرسه شبانه تئاتر و سینمای هانوفر آلمان است ، وی همچنین دارای مدرک کارشناسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دکترای افتخاری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است .
  استاد انتظامی فعالیت های تئاتری خود را با اجرای پیش پرده خوانی در تماشاخانه کشور آغاز کرد. بازی در فیلم «واریته بهاری» به کارگردانی "پرویز خطیبی" نخستین تجربه سینمایی اوست.
  استاد انتظامی ملقب به «آقای بازیگر» سینمای ایران است که بارها برنده جوایز جشنواره های داخلی و خارجی گردیده است.
  از دیگر فعالیت های آقای بازیگر می توان به بازی در چندین تئاتر ، مجموعه های تلویزیونی از جمله «هزاردستان» به کارگردانی علی حاتمی، تدریس در دانشگاه های مختلف و داوری در جشنواره های مختلف اشاره کرد.
   عزت الله انتظامی پدر مجید انتظامی (آهنگساز) شاخص کشور است که او نیز چون پدر در عرصه فرهنگ وهنر کشور صاحب سبک و شیوه هنری خود است .
  این بازیگر بزرگ سینما بیش از 57 کار سینمایی را در پرونده کاری خود دارد. فیلم های گاو، کمال الملک، روز واقعه، گاو خونی، مینای شهر خاموش و... از جمله آثاری است که آقای بازیگر در آن به ایفای نقش پرداخته است.
  نظرات کاربران