در حال بارگذاری ...
 • محمد حیدری /سایت تئاتر شهر با هدف اطلاع رسانی و ارتباط بهتر با مخاطبان راه اندازی شده است

  " محمد حیدری "مدیر مجموعه تئاتر شهر تهران گفت : سایت مجموعه تئاترشهر با هدف معرفی و اطلاع رسانی اجراهای این مجموعه، آمارگیری، نظرسنجی و ارتباط  بهتر با مخاطبان  و دوست داران هنر نمایشی  راه‌اندازی ‌شده است.

  حیدری درگفت و گو با سایت خبری تئاتر شهر با اشاره به بخش های مختلف این سامانه اطلاع رسانی افزود: ایجاد شرایط مناسب جهت خدمات  فروش و پیش فروش اینترنتی بلیط تئاترهای مجموعه تئاتر شهر ، پخش تریلر نمایش‌های روی صحنه و بخش باشگاه تماشاگران  از جمله امکانات ویژه این سایت است .

  مدیر تئاتر شهر  ضمن تاکید بر تاثیر این قابلیت‌ها بر افزایش مخاطبان تئاتر و فروش بلیط گفت: در بخش باشگاه تماشاگران نظرات تماشاگرانی که عضو سایت شوند را درج خواهیم کرد. این بخش علاوه بر انعکاس مستقیم آراء تماشاگران با اهداف پژوهش در زمینه نیازسنجی و سلیقه سنجی تماشاگر طراحی شده به طوری که آمار و ارزیابی به دست آمده در فصول مختلف قابل استخراج و بررسی است .

  />/>/>/>

  حیدری گفت : سایت مجموعه تئاترشهر با هدف معرفی و اطلاع رسانی اجراهای این مجموعه، آمارگیری، نظرسنجی و ارتباط بهتر با مخاطبان هنر نمایشی طراحی و راه‌اندازی ‌شده  است.

  مدیر مجموعه تئاترشهر ضمن اعلام این مطلب که تفکر طراحی و راه‌ اندازی سایت مذکور از زمان مدیریت پیشین این مجموعه  " مهرداد رایانی  مخصوص " در دستور کار قرار گرفته است گفت : همکارانم درروابط عمومی و در دوره مدیریت جدید (مجید امرایی ) تلاش شبانه روزی کرده اند تا این سایت امروز دردسترس علاقه مندان قرار گیرد که جا دارد هر همه انها تشکر وقدردانی کنم .

  وی گفت: راه اندازی سایت خبری مجموعه تئاتر شهر یکی از مهمترین برنامه های مدیریت روابط عمومی این مجموعه است که بحمد الله امروز محقق شده است .

  حیدری اظهار داشت سایت  خبری تئاتر شهر به طور هماهنگ با سایت ایران تئاتر، اخبار و اطلاعات تخصصی مربوط به اجراها و اتفاقات  مجموعه تئاترشهر را پوشش می‌دهد.

  وی گفت نقد اجراها، پشت صحنه، معرفی نمایش‌های پرفروش، آمار اجراها و مخاطبان، معرفی نمایش ها به همراه خلاصه داستان، نوع اثر،عکس ها و فیلم تبلیغی آن حتی برای اجراهای آینده به راحتی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

   وی وجود برنامه‌های سه ماهه مجموعه تئاترشهر روی سایت را از جمله اقدامات پیش رو‌‌‌ دانست و افزود: یکی از بخش‌های مهم سایت تئاترشهر ارتباط با سایت‌های تئاترشهر دیگر شهرهای مطرح جهان است. به این ترتیب همان طور که خانواده تئاتر در جریان وقایع تئاتری کشورهای دیگر قرار می‌گیرد، فعالیت‌های تئاتری این مجموعه انعکاس بین‌المللی خواهد داشت.

   محمد حیدری گفت : قصد نداریم کار موازی انجام دهیم. سایت ایران تئاتر یک سایت مرجع و تخصصی برای تمامی وقایع تئاتری ایران و جهان است که به طور طبیعی هر دو سایت با هم مرتبطخواهند بود.

   
  نظرات کاربران