در حال بارگذاری ...
 • تئاتر شهر در رسانه های امروز /قهو‌ه‌ای طلایی با بازیگران جدید روی صحنه می‌رود

  خبرگزاری فارس: هوشنگ هیهاوند گفت: اجرای نمایش «قهوه‌ای طلایی» به دلیل یک سری مشکلات به تعویق افتاد و برای اجرای جدید اکثر بازیگران این نمایش تغییر خواهند کرد.

  «هوشنگ هیهاوند» در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: نمایش «قهوه‌ایی طلایی» در مجموعه تئاتر شهر آماده اجرا بود که به دلیل عدم حضور و انصراف دو بازیگر اصلی و یک بازیگر مهم نقش اصلی، اجرای این نمایش به تعویق افتاد.
  وی با بیان اینکه از ابتدا قصد اجرا در این ایام را نداشتم، گفت: این لطف و عنایت دوستان بود که اجرا در چنین زمانی داده شد، که آن هم به دلیلی که گفتم به تعویق افتاد البته دلیل اصلی، همزمانی نمایش من با نمایش «حسین مسافر آستانه» در تالار وحدت بود، چرا که بازیگران نمایش من در آن نمایش هم بازی می‌کنند.
  هیهاوند ادامه داد: نامه‌‌ای به «محمد حیدری» مدیر تئاتر شهر فرستاده‌ام که اگر بشود اجرای این نمایش برای مدتی به تعویق بیفتد، البته نظر خودم، اجرای «قهوه‌ای طلایی» در مهرماه است.
  وی تصریح کرد: به دلیل مشکلات پیش آمده، برای اجرای بعدی به طور حتم نزدیک به هفتاد درصد از بازیگران و اعضای گروه را تغییر خواهد کرد.
  هیهاوند در ادامه گفت: به دنبال چاپ دو نمایشنامه «قهوه‌ای طلایی» و «در جامه مردگان» هستم. «قهوه‌ای، طلایی» نوشته خودم است که توسط «فارس باقری» تصحیح کرده و نمایشنامه «در جامه مردگان» را هم «صادق صفایی» یک بار اجرا کرده است.
  وی در پایان با ابراز تاسف از شرایط پیش آمده گفت: اعتقاد دارم تئاتر نه عشق ماست و نه شغل ماست، بلکه تئاتر ضرورت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است که وقتی آدم لزوم آن را احساس کرد باید شروع به کار کند.
  نظرات کاربران