در حال بارگذاری ...
 • انتشار پنج نمایشنامه جدید در حوزه دفاع مقدس

  پنج اثر نمایشی نوشته "شهرام کرمی" ، "حمیدرضا آذرنگ، " آرش عباسی" ،"سیدمحمدمهدی خاتمی" و "مهدی ایوبی" توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس (معاونت هنری) چاپ و منتشر شد.

  به گزارش روز جمعه روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایشنامه "بلوط های تلخ" نوشته "شهرام کرمی" است که در شمارگان 3000 نسخه در 48 صفحه و با قیمت 650 تومان منتشر شد.

  نمایشنامه "برگزین" نیز نوشته "حمیدرضا آذرنگ" است که تیراژ 3000 نسخه در 48 صفحه و با قیمت 650 تومان و نمایشنامه "باد که می نویسد" نوشته "آرش عباسی" در شمارگان 3000 نسخه و با قیمت 650 تومان توسط بنیاد آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس چاپ و منتشر شده است.

  نمایش "نگاه کن به آسمان" اثر دیگری است که به همراه آثار نمایشی معرفی شده منتشر شده است. این نمایشنامه نوشته سیدمحمدمهدی خاتمی د رشمارگان 3000 در 72 صفحه و با قیمت 800 تومان چاپ و منتشر شد.

  و در پایان نمایشنامه "حریر بر زمینه سرب" نوشته "مهدی ایوبی" در شمارگان 3000 نسخه و با قیمت 650 تومان چاپ و منتشر شده است.

  گفتنی است این آثار نمایشی برای نخستین بار توسط انتشارات "نیمه روشن" و با حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چاپ شده اند و در غرفه فروش مجموعه تئاترشهر به فروش می رسند.
  نظرات کاربران