در حال بارگذاری ...
 • در تئاترشهر چه می گذرد؟

  مجموعه تئاترشهر در پایان اردیبهشت ماه با اجرای 5 اثر نمایشی در حال اجرا، پذیرای انبوهی از تماشاگران تئاتر شد.

  به گزارش روز جمعه روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، این مجموعه با اجرای 5 نمایش "شعله در زمهریر" ، "ته خط" ، "مادر مانده" ، "خرمشهر 11" و "عجیب ولی واقعی" که در تالار اصلی، سایه ، چهارسو، قشقایی و کارگاه نمایشی پذیرای علاقه مندان و هنرمندان تئاتر است.

  نکته قابل توجه اینکه علاوه بر حضور اقشار مختلف جامعه در تالارهای نمایشی، دانشجویان رشته های مختلف هنر و معماری نیز با حضور در تئاترشهر به دنبال پاسخ پرسش های خود هستند.

  از دیگر اتفاقات مربوط به مجموعه تئاترشهر می توان به حضور "منیژه محامدی" کارگردان ومدرس تئاتر اشاره کرد که ضمن حضور در روابط عمومی مجموعه تئاترشهر و اطلاع از راه اندازی سایت تخصصی تئاترشهر و ابراز خوشحالی از این اتفاق، از انتشار جدیدترین اثرش مایشنامه "آمادئوس" که چندی پیش نیز آن را در تالار اصلی اجرا کرده بود، خبر داد.

  گفتنی است این کتاب توسط نشر "افراز" به چاپ رسیده است. "محامدی" در ادامه صحبت های خود از چاپ و انتشار هشت اثر نمایشی دیگر که ترجمه آنها را به عهده داشته خبر داد و اظهار کرد: دو نمایشنامه "مسافر بی توشه" و "زندگی یک هنرمند" از آثار "ژان آنوی" هستند که به فارسی ترجمه کرده ام و تا تیرماه، در یک جلد کتاب چاپ و منتشر شود.

  همچنین شش اثر نمایشی از آثار میلر را در سه جلد کتاب به چاپ خواهم رساند که به ترتیب عبارتند از : "سقوط از کوه مورگان" ، "ارتباطات آقای پیتر" ، "حادثه در ویشی" "پس از سقوط" ، "چشم اندازی از پل"  و "گذر از آزمون"  

   
  نظرات کاربران