در حال بارگذاری ...
 • تئاتر شهر در رسانه ها / کارگردان تئاتر" اوسنه گم شده " در برنامه جام ارگ رادیو تهران

  برنامه هفتگی جام ارگ رادیو تهران این هفته در ادامه فعالیت های نقد هنری خود پذیرای مریم معینی کارگردان تئاتر عروسکی "اوسنه گم شده" است .
  به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا در برنامه " جام ارگ" رادیو تهران که تهیه کنندگی آن به عهده " حسین حسن تبار امیری " است و " فرانک نوسی " هم سردبیری آن را بر عهده دارد به موضوعات مختلفی چون مسائل اجتماعی، فرهنگی ، هنری و شهری از جمله هنرهایی چون تئاتر ، سینما و نقاشی پرداخته می شود.
  بر این اساس این هفته روز پنج شنبه 1 مرداد ماه در برنامه جام ارگ رادیو تهران "مریم معینی" کارگردان نمایش " اوسنه گمشده " که در حال حاضر در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر در حال اجرا است با موضوع تئاتر عروسکی و آخرین اثر تئاتری خود به گفت و گو می پردازد .
  نمایش "اوسنه گمشده" نوشته" طلا معتضدی" و برداشتی از یکی از داستان‌های عامیانه ایرانی است که با شیوه عروسکی و با کارگردانی مریم معینی در کارگاه نمایش تئاتر شهر اجرا می‌شود.
  در این نمایش وحید آقاپور، پگاه خوورطلب، ملیحه رضاخان، محمد ریوندی، مرضیه سرمشقی، مونا کیانفر، غزاله مرادیان و مجتبی معاف ایفای نقش می‌کنند.
  برنامه جام ارگ رادیو تهران با اجرای" احسان کرمی" و کارشناسی "مجید امرایی" (دربخش تئاتر) روز های پنج شنبه هر هفته ساعت 9 صبح از رادیو تهران بر روی موج( اف ام) ردیف 95 پخش می شود .
  نظرات کاربران