در حال بارگذاری ...
 • تئاتر شهر دررسانه های امروز / تئاتر شهر نوروز میزبان گروه‌های نمایشی می‌شود

  مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر از بازگشایی مجموعه تئاتر شهر از هفتم فروردین‌ماه با میزبانی نمایش‌های ایرانی خبر داد.

  مجید امرایی در این باره به خبرنگار مهر گفت: چند سال گذشته بارها مواردی پیش آمده بود که مخاطبان تئاتری درخواست داشتند در تعطیلات نوروز مجموعه تئاتر شهر تعطیل نباشد. تعطیلات نوروز زمان مناسب برای کسانی است که هنر نمایشی را دوست دارند ولی به دلیل زندگی و کار در شهرستان فرصت حضور در تهران را در تنها در این ایام به دست می‌آورند.

  وی ادامه داد: مدیریت مجموعه تئاتر شهر تصمیم گرفت مجموعه ازهفتم فروردین‌ماه 89 و همزمان با روز جهانی تئاتر میزبان گروه‌های نمایشی شود. در صحبت‌های مقدماتی تلاش بر این است نمایش‌هایی با مضامین و داستان‌‌های ایرانی در این ایام روی صحنه بروند. مدیریت مجموعه برنامه‌ ریزی‌های لازم را انجام می‌دهد تا پیش از پایان سال اجراهای فروردین‌ماه انتخاب شوند.

  مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر درباره احتمال آغاز اجراهای در نظر گرفته شده در هفته اول فروردین‌ماه گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای اجرای آثار نمایشی در ایام نوروز را انجام می‌دهیم و اجرای آثار با کارگردان‌ و گروه‌های نمایشی است. اگر بتوانیم با گروه‌ها به توافق برسیم شاید مجموعه تئاتر شهر از هفته اول فروردین‌ماه آغاز به کار کند.
  نظرات کاربران