در حال بارگذاری ...
 • با حضور تعدادی از هنرمندان

  اجرای نمایش «تکه های سنگین سرب» به پایان رسید

  نمایش « تکه های سنگین سرب» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی جمعه 17 مهر به اجرای خود در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر پایان داد.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ، نمایش « تکه های سنگین سرب» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی که از 12 شهریور ماه در تالار چهارسو به صحنه رفته بود، جمعه 17 مهر ماه در حضور تعدادی زیادی از تماشاگران و هنرمندان به اجرای خود پایان داد.

  عماد افروغ پژوهشگر و مدرس دانشگاه که به عنوان یکی از مهمانان آخرین اجرای نمایش « تکه های سنگین سرب» بعد از تماشای این اثر نمایشی خطاب به ایوب آقاخانی نویسنده و کارگردان نمایش گفت: در شرایط فعلی که از چمران ها خبری نیست همین که همت کردید و یک اثر نمایشی با موضوعیت شهید چمران را روی صحنه بردید واقعا جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم با اجرای این آثار نمایشی یاد مردان بزرگ انقلاب اسلامی ایران حفظ شود.

  بر اساس این گزارش آناهیتا همتی، رضا بهشتی، منوچهر والی زاده، سام کبودوند، ابراهیم شیبانی و تعدادی دیگر از هنرمندان مهمانان ویژه اجرای پایانی نمایش « تکه های سنگین سرب» بودند.

  علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مجموعه تئاتر شهر به آدرس www.teatreshahr.com و برای تهیه و یا رزرو بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر به آدرس www.gishetheater.ir مراجعه کنند
  نظرات کاربران