در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر

  نمایش «شلتر» شنبه هفتم اسفند ویژه هنرمندان به صحنه می رود

  نمایش «شلتر» به نویسندگی ساناز بیان و کارگردانی امین میری روز شنبه هفتم اسفند ماه ویژه هنرمندان به صحنه خواهد رفت.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «شلتر» به نویسندگی ساناز بیان ، دراماتورژی و تهیه کنندگی سجاد افشاریان و کارگردانی امین میری که این روزها در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر رو.ی صحنه است، ساعت 17:30 روز شنبه هفتم اسفند ماه ویژه هنرمندان به صحنه می رود. این در حالی است که تعداد محدودی از بلیت های این اثر نمایشی نیز به مخاطبانی که مایل به تماشای این اثر نمایشی در تاریخ یاد شده هستند به فروش می رسد.

  نمایش «شلتر» به نویسندگی ساناز بیان، کارگردانی امین میری ، تهیه کنندگی دراماتورژی سجاد افشاریان و بازی الناز اسماعیل زادگان، بهار اعتماد، سمیرا اکبری، سارا بانکی، بهنوش پات، ساناز پور دشتی، ستاره جباری، خدیجه حسانی، ساجده حمیدی، سرور خسروانی، نیلوفر دربندی، مرضیه زهری، امید سلیمی، آنالی شکوری، پریا قانع و مهدیه کوهستانی ساعت 17:30 هر روز غیر از شنبه های در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

   
  مطالب مرتبط

  مهرداد ضیایی بازیگر نمایش «مرگ آسید کاظم»:

بالا و پایین های نقش آسید محمود را دوست داشتم
  مهرداد ضیایی بازیگر نمایش «مرگ آسید کاظم»:

  بالا و پایین های نقش آسید محمود را دوست داشتم

  تئاتر در دهه هفتاد و هشتاد که در دوران اوجش بود. بازیگران بزرگ زیادی را شاهد بود. یکی از این بازیگران درجه یک و خوب مهرداد ضیایی است که با اغلب بزرگان تئاتر از قبیل دکتر علی رفیعی ، امیر امجد و بهرام بیضایی همکاری کرد. زائر ، بی شیر و شکر ، رومئو وژولیت و رومولوس کبیر ازجمله ...

  |

  نظرات کاربران