در حال بارگذاری ...
 • از روز چهارشنبه 23 فروردین

  نمایش«وارونه» در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه می رود

  نمایش «وارونه» از روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر پذیرای علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تالار سایه مجموعه تئاتر شهر از روز چهارشنبه 23 فروردین ماه پذیرای علاقه مندان تئاتر با اجرای نمایش « وارونه» به کارگردانی همایون حجازی خواهد بود.

  در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 18 به صحنه می رود اسماعیل گرجى، بیتا عزیزاقلی، امین اسفندیار و على نورانى به عنوان بازیگر حضور دارند.

  همایون حجازى و على نورانى نویسندگان، امین احمدوند تهیه کننده، پریسا میرعلی، نرگس غلامى دولابى طراح لباس، ماریا حاجیها طراح گریم، سید محمد مساوات طراح پوستر و بروشور و همایون حجازی طراح صحنه گروه اجرایی نمایش «وارونه» را تشکیل می دهند.

  شایان ذکر است همراه با اجرای این اثر نمایشی، نمایش «مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری نیز ساعت 20 در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

  علاقه مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه که در سال 96 با طراحی و امکانات جدید به مخاطبان تئاتر عرضه شده ، با آدرس www.teatreshahr.com  مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی

نمایش «مرگ آسید کاظم» به اجرای خود در تالار سایه پایان داد
  با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی

  نمایش «مرگ آسید کاظم» به اجرای خود در تالار سایه پایان داد

  اجرای نمایش «مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری روز جمعه اول اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیر مجموعه تئاتر شهر به اجرای خود در تالار سایه پایان داد.

  |

  نظرات کاربران