در حال بارگذاری ...
 • از 17 تا 30 فروردین صورت می گیرد

  ارائه بلیت نیم بها دانشجویی برای نمایش «مرگ آسید کاظم»

  بلیت نمایش « مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری روزهای ۲۷ تا ۳۰ فروردین ماه برای دانشجویان تمامی رشته های تحصیلی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می شود.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، بلیت نمایش « مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری که این روزها در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است، طی روزهای یکشنبه 27 تا روز چهارشنبه 30 فروردین ماه برای دانشجویان تمامی رشته های تحصیلی با 50 درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

  تمامی دانشجویان می توانند در روزهای یاد شده با مراجعه به گیشه مجموعه تئاتر با ارائه کارت دانشجویی از تسهیلات  خرید بلیت نیم بها نمایش « مرگ آسید کاظم» استفاده کنند.

  نمایش «مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری هر روز غیر از شنبه ها ساعت 20 با هادی افشار، احمد لشینی، ابوذر ساعدی، وحید نفر و مهرداد ضیایی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

  علاقه مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه که در سال 96 با طراحی و امکانات جدید به مخاطبان تئاتر عرضه شده ، با آدرس www.teatreshahr.com  مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی

نمایش «مرگ آسید کاظم» به اجرای خود در تالار سایه پایان داد
  با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی

  نمایش «مرگ آسید کاظم» به اجرای خود در تالار سایه پایان داد

  اجرای نمایش «مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری روز جمعه اول اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیر مجموعه تئاتر شهر به اجرای خود در تالار سایه پایان داد.

  |

  مهرداد ضیایی بازیگر نمایش «مرگ آسید کاظم»:

بالا و پایین های نقش آسید محمود را دوست داشتم
  مهرداد ضیایی بازیگر نمایش «مرگ آسید کاظم»:

  بالا و پایین های نقش آسید محمود را دوست داشتم

  تئاتر در دهه هفتاد و هشتاد که در دوران اوجش بود. بازیگران بزرگ زیادی را شاهد بود. یکی از این بازیگران درجه یک و خوب مهرداد ضیایی است که با اغلب بزرگان تئاتر از قبیل دکتر علی رفیعی ، امیر امجد و بهرام بیضایی همکاری کرد. زائر ، بی شیر و شکر ، رومئو وژولیت و رومولوس کبیر ازجمله ...

  |

  نظرات کاربران