در حال بارگذاری ...
 • با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی

  نمایش «مرگ آسید کاظم» به اجرای خود در تالار سایه پایان داد

  اجرای نمایش «مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری روز جمعه اول اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیر مجموعه تئاتر شهر به اجرای خود در تالار سایه پایان داد.

  به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش « مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری که از روز 15 فروردین اجرای خود را آغاز کرده بود، جمعه شب اول اردیبهشت ماه با حضور مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی، اتابک نادری مدیر هماهنگی اموراستان ها اداره کل هنرهای نمایشی و تعدادی از هنرمندان در تالار سایه به اتمام رسید.

  محمد محقق منتظری کارگردان نمایش «مرگ آسید کاظم» بعد از پایان اجرای نمایشی ضمن تقدیر از تمامی کسانی که در اجرای این اثر نمایشی همراه بودند، از گروه اجرایی نمایش نیز قدرانی کرد.

  نمایش «مرگ آسید کاظم» نوشته احسان بدخشان با نگاهی به نمایشنامه آسید کاظم اثر زنده یاد محمود استاد محمد، کارگردانی محمد محقق منتظری و بازی هادی افشار، احمد لشینی، ابوذر ساعدی، وحید نفر و مهرداد ضیایی تا جمعه اول اردیبهشت ماه در تالار سایه میزبان علاقه مندان تئاتر بود.

  علاقه مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com  مراجعه کنند.




  مطالب مرتبط

  مهرداد ضیایی بازیگر نمایش «مرگ آسید کاظم»:

بالا و پایین های نقش آسید محمود را دوست داشتم
  مهرداد ضیایی بازیگر نمایش «مرگ آسید کاظم»:

  بالا و پایین های نقش آسید محمود را دوست داشتم

  تئاتر در دهه هفتاد و هشتاد که در دوران اوجش بود. بازیگران بزرگ زیادی را شاهد بود. یکی از این بازیگران درجه یک و خوب مهرداد ضیایی است که با اغلب بزرگان تئاتر از قبیل دکتر علی رفیعی ، امیر امجد و بهرام بیضایی همکاری کرد. زائر ، بی شیر و شکر ، رومئو وژولیت و رومولوس کبیر ازجمله ...

  |

  نظرات کاربران